Mühendislik Hizmetleri Neden Önemlidir?

Kurulum ve devreye alma aşamalarından sonra da yanınızdayız. Ek mühendislik hizmetlerimizle projeleriniz için verimli çözüme ulaşın.

Intra olarak sunduğumuz anahtar teslim çözümlerin dışında da proje öncesi ve sonrası  süreçlerinde yanınızda olmaya özen gösteriyoruz. Özellikle geniş kapsamlı projelerde ön hazırlık, kurulum, devreye alma, bakım, fizibilite çalışmaları ve daha birçok süreçte çeşitli hatalar ve eksikliklerle karşılaşabileceğinizin farkındayız. 1993 yılından beri birçok farklı sektörde yer aldığımız projelerden edindiğimiz deneyim sayesinde, sorununuzun özüne iniyor ve en verimli çözümlere ulaşmanızı sağlıyoruz.

 

Fizibilite çalışması ve teknik danışmanlık hizmetimizle ön hazırlık sürecinde proje planlamanızı üstleniyoruz. Montaj ve devreye alma süpervizörlüğü hizmetimizle tedarik edilen ürünlerin devreye alım aşamalarını dikkatle planlıyor, istenmeyen hataların önüne geçmenizi sağlıyoruz. 

 

Proje sonrasındaki ek mühendislik hizmetlerimizle taşıma sistemlerinizin sorunsuz çalışmaya devam etmelerini de garanti altına akıyoruz. Sistemlerinizde hangi yedek parçalara ihtiyaç duyabileceğini tespit ediyor ve bu parçaları size tedarik ediyoruz. Bakım ve onarım süpervizörlüğü hizmetimizle sistemlerin uzun yıllar sorunsuz çalışmasını sağlıyor, karşılaştığınız arızalarda bakım ve onarım hizmeti sağlıyoruz.

 

Detaylı bilgi almak için web sitemizdeki Mühendislik Hizmetleri sayfamızı ziyaret edebilir veya ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

 

Geleceğe Güvenle Taşır

K.V.K.K Bilgilendirme

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununda (“Kanun”) kişisel veri, kimliği belirli veya belirlenebilir gerçek kişiye ilişkin her türlü bilgi olarak tanımlanmaktadır. Her türlü bilgi deyimi ile aslında sadece bireyin kesin teşhisini sağlayan ad, soyad, doğum tarihi, doğum yeri gibi bilgiler değil; aynı zamanda bireyin belirlenebilir kılınmasını sağlayan fiziki, ailevi, ekonomik, sosyal ve buna benzer özelliklere ilişkin bilgiler de kastedilmektedir. Kanunda, kişisel veriler sınırlı sayma yoluyla belirlenmediğinden, her somut olayın özelliğine göre kişisel verinin kapsamının genişletilmesi de mümkündür. Bu kapsamda, gerçek bir kişinin motorlu taşıt plakası, mülakat sonuçları, kullandığı elektronik cihazların IP adresleri, ses ve görüntü kayıtları, konum bilgisi, adli sicil kaydı, kredi kartı ekstreleri, sosyal medya beğenileri, parmak izleri vb. bilgiler de kişisel veri 1 olarak tanımlanabilmektedir

Gizlilik Sözleşmesi

Sözleşmenin konusu, “ “ nun (PROJE ADI/BULUŞ ADI) projesi veya buluş bildirimi kapsamında ‘da yürüttüğü çalışmalar ile ilgili olarak, kendisine tarafından verilen, açıklanan gizlilik içerdiği açıkça belirtilen bilgi ve belgenin ‘in onayı alınmadıkça herhangi bir 3. gerçek ve/veya tüzel kişiye açıklanmamasını temin edecek olan gizliliğin sınırlarının ve koşullarının belirlenmesidir.
intra 2023