Kuruluş
1993 yılındaki kuruluşumuzdan beri, dökme malzeme taşıma sistemleri alanında sektöre öncülük ediyoruz. İlk yıllarımızdan itibaren sürekli inovasyon ve kendi kendine yetme ilkelerini benimseyerek yürüdüğümüz bu yolda, önceleri yurtdışından getirilen birçok ürünün yerli üretimi sağladık ve birçok sektörde dışa bağımlılığın azalmasına katkıda bulunduk.
Misyon
Sorumluluğunu üstlendiğimiz projelerin dökme malzeme taşıma ihtiyaçları için en verimli ve etkili çözümleri anahtar teslim olarak sunuyoruz. Teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip edip, üretim ve uygulama yöntemlerini uluslararası standartlara uygun olarak geliştiriyoruz. Verimli, inovatif, çevreci ve kaliteli çözümlerimizle, sektör liderliğini sürdürmeyi hedefliyoruz.
Vizyon
Türkiye'de güvenilir, saygın ve öncü bir şirket olarak, bu başarıyı dünya pazarlarında da elde etmeyi hedefliyoruz. İnovasyon ve müşteri memnuniyetine önem vererek, dökme malzeme taşıma sistemleri alanında dünya lideri olmayı amaçlıyoruz. Şirketimizin geçmiş başarılarına dayalı sağlam bir temel ve endüstrinin geleceğini şekillendirme kararlılığı ile ilerliyoruz.

Haberler

Yeni Web Sitemiz Yayında

30. yılımızda, iş ortaklarımızın gerekli bilgilere kolay erişimlerini sağlayabilmek ve daha verimli bir çevrim içi deneyim sunmak için web sitemizi yeniledik.

İnceleyin

Kurumsal Kimliğimiz Yenilendi

Vizyon ve misyonumuzu daha iyi yansıtabilmek hedefiyle kurumsal kimliğimizi yeniledik.

İnceleyin

Mühendislik Hizmetleri Neden Önemlidir?

Kurulum ve devreye alma aşamalarından sonra da yanınızdayız. Ek mühendislik hizmetlerimizle projeleriniz için verimli çözüme ulaşın.

İnceleyin

Talepleriniz İçin Bizimle İletişime Geçin

Detaylı talep formunu doldurun, ekibimiz sizinle iletişime geçsin. Talep ve sorularınız için bize +90 216 428 54 56 numarasından ulaşabilirsiniz.
Geleceğe Güvenle Taşır

K.V.K.K Bilgilendirme

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununda (“Kanun”) kişisel veri, kimliği belirli veya belirlenebilir gerçek kişiye ilişkin her türlü bilgi olarak tanımlanmaktadır. Her türlü bilgi deyimi ile aslında sadece bireyin kesin teşhisini sağlayan ad, soyad, doğum tarihi, doğum yeri gibi bilgiler değil; aynı zamanda bireyin belirlenebilir kılınmasını sağlayan fiziki, ailevi, ekonomik, sosyal ve buna benzer özelliklere ilişkin bilgiler de kastedilmektedir. Kanunda, kişisel veriler sınırlı sayma yoluyla belirlenmediğinden, her somut olayın özelliğine göre kişisel verinin kapsamının genişletilmesi de mümkündür. Bu kapsamda, gerçek bir kişinin motorlu taşıt plakası, mülakat sonuçları, kullandığı elektronik cihazların IP adresleri, ses ve görüntü kayıtları, konum bilgisi, adli sicil kaydı, kredi kartı ekstreleri, sosyal medya beğenileri, parmak izleri vb. bilgiler de kişisel veri 1 olarak tanımlanabilmektedir

Gizlilik Sözleşmesi

Sözleşmenin konusu, “ “ nun (PROJE ADI/BULUŞ ADI) projesi veya buluş bildirimi kapsamında ‘da yürüttüğü çalışmalar ile ilgili olarak, kendisine tarafından verilen, açıklanan gizlilik içerdiği açıkça belirtilen bilgi ve belgenin ‘in onayı alınmadıkça herhangi bir 3. gerçek ve/veya tüzel kişiye açıklanmamasını temin edecek olan gizliliğin sınırlarının ve koşullarının belirlenmesidir.
intra 2023